| 2026/09/02 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.260% | +0.210% | 729,500株 | +65,900 | |
| 2026/09/01 | Nomura International | 1.450% | +0.470% | 468,600株 | +150,000 | |
| 2026/09/01 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.050% | +0.250% | 663,600株 | +81,700 | |
| 2026/09/01 | Barclays Capital Securities | 0.800% | +0.020% | 260,100株 | +7,500 | |
| 2026/08/31 | Nomura International | 0.980% | -0.070% | 318,600株 | -20,200 | |
| 2026/08/31 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.800% | +0.090% | 581,900株 | +30,800 | |
| 2026/08/31 | Barclays Capital Securities | 0.780% | -0.020% | 252,600株 | -5,500 | |
| 2026/08/28 | Nomura International | 1.050% | +0.080% | 338,800株 | +25,700 | |
| 2026/08/28 | Barclays Capital Securities | 0.800% | +0.090% | 258,100株 | +28,100 | |
| 2026/08/27 | Nomura International | 0.970% | -0.160% | 313,100株 | -53,500 | |
| 2026/08/27 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.710% | -0.120% | 551,100株 | -41,500 | |
| 2026/08/26 | Nomura International | 1.130% | +0.040% | 366,600株 | +13,200 | |
| 2026/08/25 | Nomura International | 1.090% | -0.030% | 353,400株 | -8,600 | |
| 2026/08/24 | Nomura International | 1.120% | +0.060% | 362,000株 | +20,400 | |
| 2026/08/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.830% | +0.150% | 592,600株 | +48,800 | |
| 2026/08/21 | Nomura International | 1.060% | -0.080% | 341,600株 | -26,600 | |
| 2026/08/21 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.680% | -0.050% | 543,800株 | -14,900 | |
| 2026/08/20 | Nomura International | 1.140% | +0.110% | 368,200株 | +35,500 | |
| 2026/08/20 | Barclays Capital Securities | 0.710% | -0.100% | 230,000株 | -30,800 | |
| 2026/08/19 | Nomura International | 1.030% | 0% | 332,700株 | | 再IN(前回2026-08-18) |
| 2026/08/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.730% | +0.380% | 558,700株 | +124,300 | |
| 2026/08/19 | Barclays Capital Securities | 0.810% | 0% | 260,800株 | | 再IN(前回2026-04-22) |
| 2026/08/18 | Nomura International | 0.450% | -0.080% | 146,500株 | -23,800 | 報告義務消失 |
| 2026/08/17 | Nomura International | 0.530% | -0.170% | 170,300株 | -57,600 | |
| 2026/08/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.350% | -0.120% | 434,400株 | -40,400 | |
| 2026/08/14 | Nomura International | 0.700% | +0.130% | 227,900株 | +43,000 | |
| 2026/08/14 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.470% | -0.090% | 474,800株 | -28,800 | |
| 2026/08/12 | Nomura International | 0.570% | 0% | 184,900株 | | 再IN(前回2026-08-04) |
| 2026/08/10 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.560% | -0.110% | 503,600株 | -35,400 | |
| 2026/08/05 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.670% | -0.120% | 539,000株 | -37,600 | |
| 2026/08/04 | Nomura International | 0.480% | -0.100% | 156,600株 | -31,400 | 報告義務消失 |
| 2026/07/31 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.790% | -0.050% | 576,600株 | -15,700 | |
| 2026/07/30 | Nomura International | 0.580% | -0.100% | 188,000株 | -33,100 | |
| 2026/07/27 | Nomura International | 0.680% | 0% | 221,100株 | | 再IN(前回2025-12-25) |
| 2026/07/27 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.840% | +0.100% | 592,300株 | +30,500 | |
| 2026/07/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.740% | +0.050% | 561,800株 | +20,100 | |
| 2026/07/08 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.690% | -0.010% | 541,700株 | -2,300 | |
| 2026/07/07 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.700% | +0.030% | 544,000株 | +8,800 | |
| 2026/06/29 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.670% | -0.120% | 535,200株 | -39,700 | |
| 2026/06/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.790% | -0.030% | 574,900株 | -7,700 | |
| 2026/06/23 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.820% | +0.050% | 582,600株 | +21,100 | |
| 2026/06/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.770% | -0.110% | 561,500株 | -34,700 | |
| 2026/06/12 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.880% | -0.020% | 596,200株 | -6,700 | |
| 2026/06/03 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.900% | +0.020% | 602,900株 | +5,600 | |
| 2026/05/27 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.880% | -0.070% | 597,300株 | -22,800 | |
| 2026/05/21 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.950% | -0.120% | 620,100株 | -5,500 | |
| 2026/05/20 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.070% | -0.040% | 625,600株 | -10,900 | |
| 2026/05/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.110% | +0.020% | 636,500株 | +6,400 | |
| 2026/05/12 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.090% | -0.030% | 630,100株 | -9,100 | |
| 2026/04/22 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.120% | +0.060% | 639,200株 | +18,700 | |
| 2026/04/22 | Barclays Capital Securities | 0.350% | -0.230% | 108,200株 | -67,800 | 報告義務消失 |
| 2026/04/21 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.060% | -0.140% | 620,500株 | -10,700 | |
| 2026/04/20 | Barclays Capital Securities | 0.580% | -0.040% | 176,000株 | -1,800 | |
| 2026/04/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.200% | +0.020% | 631,200株 | +4,100 | |
| 2026/04/17 | Barclays Capital Securities | 0.620% | -0.110% | 177,800株 | -32,900 | |
| 2026/04/16 | Barclays Capital Securities | 0.730% | -0.180% | 210,700株 | -51,500 | |
| 2026/04/16 | GOLDMAN SACHS | 0.690% | -0.030% | 200,000株 | -7,200 | |
| 2026/04/15 | Barclays Capital Securities | 0.910% | -0.180% | 262,200株 | -52,800 | |
| 2026/04/14 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.180% | -0.690% | 627,100株 | -196,100 | |
| 2026/04/14 | Barclays Capital Securities | 1.090% | 0% | 315,000株 | | 再IN(前回2026-04-03) |
| 2026/04/10 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.870% | -0.150% | 823,200株 | -42,500 | |
| 2026/04/09 | モルガン・スタンレーMUFG | 3.020% | -0.120% | 865,700株 | -34,200 | |
| 2026/04/08 | モルガン・スタンレーMUFG | 3.140% | +0.480% | 899,900株 | +135,200 | |
| 2026/04/07 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.660% | +0.500% | 764,700株 | +143,400 | |
| 2026/04/06 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.160% | +0.520% | 621,300株 | +150,300 | |
| 2026/04/03 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.640% | -0.200% | 471,000株 | -56,800 | |
| 2026/04/03 | Barclays Capital Securities | 0.180% | -0.390% | 52,000株 | -114,000 | 報告義務消失 |
| 2026/04/02 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.840% | +0.420% | 527,800株 | +118,400 | |
| 2026/04/01 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.420% | +0.060% | 409,400株 | +18,700 | |
| 2026/04/01 | Barclays Capital Securities | 0.570% | -0.150% | 166,000株 | -42,000 | |
| 2026/04/01 | GOLDMAN SACHS | 0.720% | +0.050% | 207,200株 | +14,300 | |
| 2026/03/31 | Barclays Capital Securities | 0.720% | 0% | 208,000株 | | 再IN(前回2026-03-27) |
| 2026/03/30 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.360% | -0.060% | 390,700株 | -18,600 | |
| 2026/03/27 | Barclays Capital Securities | 0.160% | -0.370% | 47,100株 | -105,500 | 報告義務消失 |
| 2026/03/27 | GOLDMAN SACHS | 0.670% | -0.050% | 192,900株 | -14,300 | |
| 2026/03/26 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.420% | -0.140% | 409,300株 | -37,900 | |
| 2026/03/26 | Barclays Capital Securities | 0.530% | 0% | 152,600株 | | 再IN(前回2025-05-14) |
| 2026/03/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.560% | -0.070% | 447,200株 | -17,200 | |
| 2026/03/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.630% | -0.110% | 464,400株 | -33,500 | |
| 2026/03/19 | GOLDMAN SACHS | 0.720% | 0% | 207,200株 | | 再IN(前回2025-08-20) |
| 2026/03/18 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.740% | 0% | 497,900株 | | 再IN(前回2026-01-07) |
| 2026/01/07 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.470% | -0.120% | 117,300株 | -29,700 | 報告義務消失 |
| 2025/12/30 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.590% | -0.100% | 147,000株 | -23,200 | |
| 2025/12/25 | UBS AG | 0.220% | -0.280% | 54,300株 | -70,800 | 報告義務消失 |
| 2025/12/25 | Nomura International | 0.440% | -0.060% | 110,500株 | -13,100 | 報告義務消失 |
| 2025/12/25 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.690% | -0.070% | 170,200株 | -18,900 | |
| 2025/12/24 | UBS AG | 0.500% | 0% | 125,100株 | | 再IN(前回2025-12-23) |
| 2025/12/24 | Nomura International | 0.500% | 0% | 123,600株 | | 再IN(前回2025-12-23) |
| 2025/12/23 | UBS AG | 0.380% | -0.340% | 94,600株 | -84,000 | 報告義務消失 |
| 2025/12/23 | Nomura International | 0.460% | -0.120% | 114,400株 | -30,400 | 報告義務消失 |
| 2025/12/23 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.760% | -0.120% | 189,100株 | -29,800 | |
| 2025/12/22 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.880% | -0.090% | 218,900株 | -21,300 | |
| 2025/12/19 | UBS AG | 0.720% | -0.090% | 178,600株 | -22,300 | |
| 2025/12/18 | UBS AG | 0.810% | +0.060% | 200,900株 | +13,900 | |
| 2025/12/17 | Nomura International | 0.580% | -0.060% | 144,800株 | -13,500 | |
| 2025/12/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.970% | -0.030% | 240,200株 | -6,300 | |
| 2025/12/16 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.000% | +0.070% | 246,500株 | +17,100 | |
| 2025/12/15 | UBS AG | 0.750% | -0.130% | 187,000株 | -31,100 | |
| 2025/12/12 | UBS AG | 0.880% | -0.110% | 218,100株 | -26,500 | |
| 2025/12/11 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.930% | +0.130% | 229,400株 | +29,900 | |