| 2026/10/06 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.760% | -0.100% | 896,923株 | -105,800 | |
| 2026/10/02 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.860% | -0.110% | 1,002,723株 | -136,000 | |
| 2026/10/02 | Barclays Capital Securities | 1.420% | -0.150% | 1,665,700株 | -167,400 | |
| 2026/10/01 | Jefferies International | 0.480% | -0.030% | 560,600株 | -31,700 | 報告義務消失 |
| 2026/10/01 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.970% | -0.050% | 1,138,723株 | -61,900 | |
| 2026/09/30 | Barclays Capital Securities | 1.570% | -0.030% | 1,833,100株 | -40,200 | |
| 2026/09/29 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.020% | +0.100% | 1,200,623株 | +122,400 | |
| 2026/09/28 | Barclays Capital Securities | 1.600% | +0.020% | 1,873,300株 | +21,900 | |
| 2026/09/25 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.920% | +0.110% | 1,078,223株 | +135,300 | |
| 2026/09/25 | Barclays Capital Securities | 1.580% | +0.100% | 1,851,400株 | +119,900 | |
| 2026/09/24 | Barclays Capital Securities | 1.480% | -0.020% | 1,731,500株 | -24,400 | |
| 2026/09/18 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.810% | +0.160% | 942,923株 | +182,523 | |
| 2026/09/18 | Barclays Capital Securities | 1.500% | -0.210% | 1,755,900株 | -236,300 | |
| 2026/09/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.650% | -0.100% | 760,400株 | -111,900 | |
| 2026/09/17 | Barclays Capital Securities | 1.710% | -0.120% | 1,992,200株 | -134,700 | |
| 2026/09/16 | Jefferies International | 0.510% | 0% | 592,300株 | | 再IN(前回2026-02-13) |
| 2026/09/16 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.750% | +0.120% | 872,300株 | +133,700 | |
| 2026/09/16 | Barclays Capital Securities | 1.830% | +0.120% | 2,126,900株 | +137,400 | |
| 2026/09/15 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.630% | -0.080% | 738,600株 | -87,300 | |
| 2026/09/15 | Barclays Capital Securities | 1.710% | +0.260% | 1,989,500株 | +294,900 | |
| 2026/09/14 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.710% | +0.090% | 825,900株 | +104,200 | |
| 2026/09/14 | Barclays Capital Securities | 1.450% | +0.140% | 1,694,600株 | +165,900 | |
| 2026/09/11 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.620% | 0% | 721,700株 | | 再IN(前回2026-09-09) |
| 2026/09/11 | Barclays Capital Securities | 1.310% | -0.280% | 1,528,700株 | -325,800 | |
| 2026/09/10 | Barclays Capital Securities | 1.590% | +0.190% | 1,854,500株 | +221,600 | |
| 2026/09/09 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.480% | -0.220% | 562,900株 | -253,500 | 報告義務消失 |
| 2026/09/09 | Barclays Capital Securities | 1.400% | -0.180% | 1,632,900株 | -204,300 | |
| 2026/09/08 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.700% | -0.130% | 816,400株 | -148,000 | |
| 2026/09/08 | Barclays Capital Securities | 1.580% | -0.190% | 1,837,200株 | -218,800 | |
| 2026/09/07 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.830% | -0.160% | 964,400株 | -196,000 | |
| 2026/09/04 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.990% | -0.320% | 1,160,400株 | -365,200 | |
| 2026/09/03 | Barclays Capital Securities | 1.770% | +0.100% | 2,056,000株 | +106,000 | |
| 2026/09/02 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.310% | +0.180% | 1,525,600株 | +208,300 | |
| 2026/09/01 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.130% | +0.200% | 1,317,300株 | +236,600 | |
| 2026/09/01 | Barclays Capital Securities | 1.670% | +0.110% | 1,950,000株 | +130,900 | |
| 2026/08/31 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.930% | +0.270% | 1,080,700株 | +311,800 | |
| 2026/08/31 | Barclays Capital Securities | 1.560% | +0.100% | 1,819,100株 | +116,700 | |
| 2026/08/28 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.660% | -0.220% | 768,900株 | -262,200 | |
| 2026/08/27 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.880% | -0.380% | 1,031,100株 | -443,200 | |
| 2026/08/27 | Barclays Capital Securities | 1.460% | -0.180% | 1,702,400株 | -209,400 | |
| 2026/08/26 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.260% | +0.360% | 1,474,300株 | +419,700 | |
| 2026/08/26 | Barclays Capital Securities | 1.640% | +0.450% | 1,911,800株 | +521,800 | |
| 2026/08/25 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.900% | -0.360% | 1,054,600株 | -412,900 | |
| 2026/08/25 | Barclays Capital Securities | 1.190% | -0.160% | 1,390,000株 | -189,059 | |
| 2026/08/21 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.260% | -0.300% | 1,467,500株 | -326,700 | |
| 2026/08/20 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.560% | -0.120% | 1,794,200株 | -140,500 | |
| 2026/08/20 | Barclays Capital Securities | 1.350% | -0.150% | 1,579,059株 | -147,841 | |
| 2026/08/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.680% | +0.150% | 1,934,700株 | +167,500 | |
| 2026/08/19 | Barclays Capital Securities | 1.500% | +0.130% | 1,726,900株 | +152,000 | |
| 2026/08/18 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.530% | +0.140% | 1,767,200株 | +164,000 | |
| 2026/08/18 | Barclays Capital Securities | 1.370% | +0.280% | 1,574,900株 | +318,600 | |
| 2026/08/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.390% | -0.090% | 1,603,200株 | -104,700 | |
| 2026/08/14 | Barclays Capital Securities | 1.090% | +0.240% | 1,256,300株 | +280,000 | |
| 2026/08/13 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.480% | +0.150% | 1,707,900株 | +170,600 | |
| 2026/08/13 | Barclays Capital Securities | 0.850% | +0.080% | 976,300株 | +87,400 | |
| 2026/08/12 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.330% | +0.050% | 1,537,300株 | +58,600 | |
| 2026/08/07 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.280% | -0.200% | 1,478,700株 | -225,900 | |
| 2026/08/07 | Barclays Capital Securities | 0.770% | +0.160% | 888,900株 | +188,600 | |
| 2026/08/05 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.480% | -0.040% | 1,704,600株 | -44,700 | |
| 2026/08/04 | Barclays Capital Securities | 0.610% | +0.090% | 700,300株 | +92,700 | |
| 2026/08/03 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.520% | +0.070% | 1,749,300株 | +74,766 | |
| 2026/07/31 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.450% | +0.170% | 1,674,534株 | +200,000 | |
| 2026/07/30 | Barclays Capital Securities | 0.520% | 0% | 607,600株 | | 再IN(前回2026-07-29) |
| 2026/07/29 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.280% | -0.350% | 1,474,534株 | -401,000 | |
| 2026/07/29 | Barclays Capital Securities | 0.400% | -0.100% | 462,300株 | -115,600 | 報告義務消失 |
| 2026/07/28 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.630% | -0.260% | 1,875,534株 | -298,300 | |
| 2026/07/28 | Barclays Capital Securities | 0.500% | -0.120% | 577,900株 | -143,400 | |
| 2026/07/27 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.890% | +0.120% | 2,173,834株 | +131,600 | |
| 2026/07/27 | Barclays Capital Securities | 0.620% | +0.080% | 721,300株 | +91,200 | |
| 2026/07/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.770% | +0.360% | 2,042,234株 | +416,600 | |
| 2026/07/24 | Barclays Capital Securities | 0.540% | 0% | 630,100株 | | 再IN(前回2026-06-02) |
| 2026/07/23 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.410% | -0.200% | 1,625,634株 | -229,900 | |
| 2026/07/21 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.610% | +0.020% | 1,855,534株 | +29,234 | |
| 2026/07/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.590% | -0.050% | 1,826,300株 | -54,800 | |
| 2026/07/16 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.640% | +0.110% | 1,881,100株 | +121,600 | |
| 2026/07/15 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.530% | -0.430% | 1,759,500株 | -494,700 | |
| 2026/07/14 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.960% | -0.120% | 2,254,200株 | -141,200 | |
| 2026/07/13 | モルガン・スタンレーMUFG | 2.080% | +0.180% | 2,395,400株 | +209,900 | |
| 2026/07/10 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.900% | +0.560% | 2,185,500株 | +648,800 | |
| 2026/07/09 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.340% | -0.440% | 1,536,700株 | -504,500 | |
| 2026/07/07 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.780% | +0.150% | 2,041,200株 | +171,200 | |
| 2026/07/06 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.630% | +0.080% | 1,870,000株 | +89,100 | |
| 2026/07/03 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.550% | -0.140% | 1,780,900株 | -167,800 | |
| 2026/07/02 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.690% | -0.120% | 1,948,700株 | -129,000 | |
| 2026/07/01 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.810% | +0.080% | 2,077,700株 | +90,800 | |
| 2026/06/29 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.730% | +0.140% | 1,986,900株 | +155,800 | |
| 2026/06/25 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.590% | +0.450% | 1,831,100株 | +520,700 | |
| 2026/06/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.140% | +0.090% | 1,310,400株 | +99,500 | |
| 2026/06/23 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.050% | +0.100% | 1,210,900株 | +115,400 | |
| 2026/06/22 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.950% | -0.270% | 1,095,500株 | -309,400 | |
| 2026/06/22 | GOLDMAN SACHS | 0.490% | -0.070% | 565,550株 | -84,100 | 報告義務消失 |
| 2026/06/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.220% | +0.210% | 1,404,900株 | +237,800 | |
| 2026/06/16 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.010% | +0.190% | 1,167,100株 | +218,600 | |
| 2026/06/15 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.820% | +0.050% | 948,500株 | +64,700 | |
| 2026/06/12 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.770% | -0.030% | 883,800株 | -36,800 | |
| 2026/06/11 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.800% | +0.020% | 920,600株 | +24,200 | |
| 2026/06/10 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.780% | -0.080% | 896,400株 | -92,200 | |
| 2026/06/08 | GOLDMAN SACHS | 0.560% | 0% | 649,650株 | | 再IN(前回2026-04-06) |
| 2026/06/05 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.860% | +0.090% | 988,600株 | +102,900 | |
| 2026/06/04 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.770% | -0.150% | 885,700株 | +531,834 | |