| 2026/08/28 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.700% | +0.100% | 144,593株 | +19,683 | |
| 2026/08/26 | Barclays Capital Securities | 0.720% | +0.050% | 149,400株 | +9,000 | |
| 2026/08/25 | GOLDMAN SACHS | 0.510% | 0% | 106,030株 | | 再IN(前回2026-08-24) |
| 2026/08/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.600% | +0.100% | 124,910株 | +20,300 | |
| 2026/08/24 | Barclays Capital Securities | 0.670% | -0.070% | 140,400株 | -14,100 | |
| 2026/08/24 | GOLDMAN SACHS | 0.460% | -0.040% | 95,230株 | -8,205 | 報告義務消失 |
| 2026/08/21 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.500% | -0.210% | 104,610株 | -43,500 | |
| 2026/08/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.710% | +0.060% | 148,110株 | +13,400 | |
| 2026/08/19 | Barclays Capital Securities | 0.740% | +0.210% | 154,500株 | +43,600 | |
| 2026/08/19 | GOLDMAN SACHS | 0.500% | 0% | 103,435株 | | |
| 2026/08/18 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.650% | -0.070% | 134,710株 | -14,800 | |
| 2026/08/17 | Barclays Capital Securities | 0.530% | 0% | 110,900株 | | 再IN(前回2026-08-14) |
| 2026/08/14 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.720% | +0.090% | 149,510株 | +19,290 | |
| 2026/08/14 | Barclays Capital Securities | 0.490% | -0.030% | 102,400株 | -5,000 | 報告義務消失 |
| 2026/08/13 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.630% | +0.110% | 130,220株 | +22,600 | |
| 2026/08/13 | Barclays Capital Securities | 0.520% | 0% | 107,400株 | | 再IN(前回2026-08-07) |
| 2026/08/12 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.520% | 0% | 107,620株 | | 再IN(前回2026-08-06) |
| 2026/08/07 | Nomura International | 0.370% | -0.210% | 76,448株 | -44,918 | 報告義務消失 |
| 2026/08/07 | Barclays Capital Securities | 0.350% | -0.290% | 74,200株 | -59,500 | 報告義務消失 |
| 2026/08/06 | Nomura International | 0.580% | 0% | 121,366株 | | |
| 2026/08/06 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.270% | -0.300% | 56,020株 | -62,500 | 報告義務消失 |
| 2026/08/05 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.570% | 0% | 118,520株 | | 再IN(前回2026-08-03) |
| 2026/08/03 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.470% | -0.060% | 99,020株 | -11,600 | 報告義務消失 |
| 2026/07/31 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.530% | -0.120% | 110,620株 | -23,700 | |
| 2026/07/30 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.650% | -0.190% | 134,320株 | -40,300 | |
| 2026/07/30 | Barclays Capital Securities | 0.640% | +0.050% | 133,700株 | +10,500 | |
| 2026/07/29 | 大和証券 | 0.460% | -0.050% | 95,517株 | -10,700 | 報告義務消失 |
| 2026/07/29 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.840% | -0.130% | 174,620株 | -27,000 | |
| 2026/07/29 | Barclays Capital Securities | 0.590% | -0.130% | 123,200株 | -25,500 | |
| 2026/07/28 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.970% | -0.120% | 201,620株 | -24,800 | |
| 2026/07/24 | 大和証券 | 0.510% | 0% | 106,217株 | | 再IN(前回2026-07-22) |
| 2026/07/24 | Barclays Capital Securities | 0.720% | +0.090% | 148,700株 | +18,400 | |
| 2026/07/23 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.090% | -0.030% | 226,420株 | -6,900 | |
| 2026/07/23 | Barclays Capital Securities | 0.630% | +0.040% | 130,300株 | +8,400 | |
| 2026/07/22 | 大和証券 | 0.480% | -0.060% | 101,117株 | -11,800 | 報告義務消失 |
| 2026/07/22 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.120% | -0.100% | 233,320株 | -18,701 | |
| 2026/07/21 | Barclays Capital Securities | 0.590% | -0.070% | 121,900株 | -15,749 | |
| 2026/07/17 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.220% | +0.130% | 252,021株 | +25,200 | |
| 2026/07/17 | Barclays Capital Securities | 0.660% | -0.150% | 137,649株 | -30,100 | |
| 2026/07/16 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.090% | -0.010% | 226,821株 | -1,299 | |
| 2026/07/16 | Barclays Capital Securities | 0.810% | +0.020% | 167,749株 | +4,200 | |
| 2026/07/15 | Barclays Capital Securities | 0.790% | +0.110% | 163,549株 | +21,600 | |
| 2026/07/14 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.100% | +0.030% | 228,120株 | +5,200 | |
| 2026/07/14 | Barclays Capital Securities | 0.680% | -0.020% | 141,949株 | -2,702 | |
| 2026/07/13 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.070% | -0.060% | 222,920株 | -10,700 | |
| 2026/07/10 | 大和証券 | 0.540% | 0% | 112,917株 | | |
| 2026/07/09 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.130% | +0.130% | 233,620株 | +26,400 | |
| 2026/07/09 | Barclays Capital Securities | 0.700% | +0.110% | 144,651株 | +22,500 | |
| 2026/07/08 | モルガン・スタンレーMUFG | 1.000% | +0.150% | 207,220株 | +30,000 | |
| 2026/07/08 | Barclays Capital Securities | 0.590% | -0.010% | 122,151株 | -1,900 | |
| 2026/07/07 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.850% | +0.120% | 177,220株 | +25,100 | |
| 2026/07/07 | Barclays Capital Securities | 0.600% | +0.060% | 124,051株 | +10,800 | |
| 2026/07/06 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.730% | +0.090% | 152,120株 | +19,300 | |
| 2026/07/02 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.640% | +0.110% | 132,820株 | +21,600 | |
| 2026/07/01 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.530% | 0% | 111,220株 | | 再IN(前回2026-06-25) |
| 2026/06/26 | Barclays Capital Securities | 0.540% | -0.080% | 113,251株 | -15,700 | |
| 2026/06/25 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.390% | -0.120% | 81,920株 | -25,039 | 報告義務消失 |
| 2026/06/25 | Barclays Capital Securities | 0.620% | +0.070% | 128,951株 | +13,500 | |
| 2026/06/24 | Barclays Capital Securities | 0.550% | -0.090% | 115,451株 | -17,200 | |
| 2026/06/23 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.510% | 0% | 106,959株 | | 再IN(前回2026-05-27) |
| 2026/06/23 | Barclays Capital Securities | 0.640% | +0.090% | 132,651株 | +18,900 | |
| 2026/06/22 | Barclays Capital Securities | 0.550% | 0% | 113,751株 | | |
| 2026/05/27 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.490% | -0.010% | 102,959株 | -1,000 | 報告義務消失 |
| 2026/05/26 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.500% | 0% | 103,959株 | | 再IN(前回2026-05-25) |
| 2026/05/25 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.480% | -0.030% | 100,759株 | -4,900 | 報告義務消失 |
| 2026/05/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.510% | 0% | 105,659株 | | 再IN(前回2026-05-15) |
| 2026/05/15 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.480% | -0.020% | 100,859株 | -2,800 | 報告義務消失 |
| 2026/05/13 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.500% | 0% | 103,659株 | | 再IN(前回2026-05-11) |
| 2026/05/11 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.490% | -0.010% | 102,659株 | -1,900 | 報告義務消失 |
| 2026/04/27 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.500% | 0% | 104,559株 | | 再IN(前回2026-04-16) |
| 2026/04/16 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.480% | -0.060% | 100,759株 | -12,000 | 報告義務消失 |
| 2026/04/08 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.540% | -0.060% | 112,759株 | -12,100 | |
| 2026/04/06 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.600% | +0.010% | 124,859株 | +1,200 | |
| 2026/04/03 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.590% | -0.030% | 123,659株 | -5,400 | |
| 2026/03/26 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.620% | +0.030% | 129,059株 | +5,300 | |
| 2026/03/25 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.590% | -0.010% | 123,759株 | -700 | |
| 2026/03/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.600% | +0.010% | 124,459株 | +1,400 | |
| 2026/03/23 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.590% | -0.020% | 123,059株 | -3,200 | |
| 2026/03/19 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.610% | +0.020% | 126,259株 | +3,800 | |
| 2026/03/16 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.590% | -0.010% | 122,459株 | -1,600 | |
| 2026/03/13 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.600% | +0.100% | 124,059株 | +18,900 | |
| 2026/02/24 | モルガン・スタンレーMUFG | 0.500% | 0% | 105,159株 | | |